Expozícia Nestville Distillery

Domov prvej slovenskej Nestville Whisky spoznáte počas prehliadky expozície liehovarníctva a tradičných ľudových remesiel Nestville Distillery, ktorá pozostáva z troch častí:
1. Historickej, kde sú znázornené ukážky ľudových remesiel súvisiacich s liehovarníctvom.
2. Modernej, ktorá predstavuje jednu z najmodernejších rafinérií na výrobu liehu v Európe.
3. Tradičnej, ktorou je nevšedná Degustačná miestnosť s ručne vyrezávaným obrazom a sklady zrenia Nestville Whisky. Práve v tejto časti expozície sa degustuje prvá slovenská Nestville whisky.
Dokonalou bodkou na záver je návšteva podnikovej predajne tzv. Exposhop s pamätnými suvenírmi a produktmi Nestville Distillery.

Čokoládové kráľovstvo Nestville Chocolate

Zavítajte do čokoládového kráľovstva Nestville Chocolate, ktoré spája výrobňu čokolády s príjemnou čokoládovňou. Ako jediná čokoládovňa v regióne ponúka vynikajúcu chuť kvalitnej čokolády a predstavuje históriu, samotné spracovanie a výrobu rôznych čokoládových špecialít. Samotná výrobňa čokolády je prepojená s čokoládovňou, v ktorej si môžete posedieť pri šálke horúcej čokolády, kvalitnej káve, chuti belgických praliniek či sladkých zákuskoch domácej výroby a popritom cez sklo pozorovať výrobný proces čokolády. Pre dospelých sú k dispozícií aj originálne čokoládové likéry. Naopak, tí najmenší zažijú nekonečné množstvo zábavy a dobrodružstva v novootvorenom detskom ihrisku, ktoré je súčasťou čokoládovne.

Detské ihrisko

Zažite so svojimi detičkami nekonečné množstvo zábavy a dobrodružstva na detskom exteriérovom ihrisku, ktoré je súčasťou čokoládového kráľovstva Nestville Chocolate! Ihrisko obklopené slivkovým sadom disponuje visiacimi a pružinovými hojdačkami, preliezačkami, lanovou pyramídou, šmýkačkami i dreveným domčekom s toboganom. Atraktívnou dominantou je bocianie hniezdo s toboganovou šmýkačkou a balančnými prvkami. Všetky atrakcie detského ihriska poskytnú nielen bezpečnú zábavu, ale aj harmonický a všestranný rozvoj vašich detičiek. Presvedčte sa sami a vyčarte im jeho návštevou široký úsmev na perách. A kým sa budú ony šantiť, vy môžete relaxovať a v pokoji si vychutnávať svoju obľúbenú belgickú čokoládu či sladký zákusok domácej výroby.

Jazdecký areál Nestville Horses

Spoznajte Nestville Park z konského chrbta v jazdeckom areáli Nestville Horses, ktorý pozostáva z dvoch moderných stajní s kapacitou 10 a 14 boxov, kruhovky, pieskovej jazdeckej arény s tribúnou a priestranných výbehov. Stajne sú zamerané na chov frízskych koní, pri ktorom sa úzko spolupracuje s Holandskom, kde je samotný chov registrovaný. V budúcnosti budú stajne sprístupnené aj súkromným majiteľom koní formou ustajňovania, ale i širokej verejnosti všetkých vekových kategórii formou jazdeckej školy, ako aj agroturistiky.

Ubytovanie v Nestville Apartments

Naberte novú energiu, oddýchnite si a zažite pravú vidiecku atmosféru v komfortne zariadených apartmánoch Nestville Apartments, nachádzajúcich sa v areáli podnikovej predajne Nestville Market v obci Hniezdne. Apartmány s celkovou kapacitou 16 lôžok s možnosťou prístelky upútajú na prvý pohľad svojim jedinečným vidieckym štýlom s ručne opracovaným drevom a kameňom a uspokoja aj tých najnáročnejších hostí.

Podniková predajňa Nestville Market

Príďte si počas spoznávania Nestville Parku zakúpiť tradičné slovenské mäsové a mliečne produkty do podnikovej predajne Nestville Market, situovanej hneď oproti hlavnému vstupu do Nestville Horses. Pod značkou Bača Paľo ponúka široký výber kvalitných a čerstvých produktov z domácej farmy od hovädzieho a bravčového mäsa, zabíjačkových špecialít, údenín až po mliečne a syrové výrobky z kravského a ovčieho mlieka. V predajni má svoje zastúpenie aj spoločnosť 1. DAY, ktorej sortiment zahŕňa predovšetkým alkoholické a nealkoholické nápoje.

<